قیمت پرپشت کننده مژه لاتیس در سایز 3 میل 10.100,000 ریال ,و سایز 5 میل 16.000.000 ریال میباشد.

آنچه باید درباره Latisse بدانید
اگر شما در حال بررسی Latisse هستید، بدست آوردن اطلاعات ،بسیار مهم است. ممكن است كه سوال شما این باشد كه عملكرد این محصول چگونه است، چه زمانی نتایج را خواهید دید و یا اینكه آیا محصولی ایمن است؟ در این قسمت قصد داریم مفهوم اساسی این محصول را به شما بدهیم .


مژه های كم پشت (آنچه كه ممكن است تشخیص ندهید) :
ممكن است از دریافتن اینكه ژورنال های پزشكی ریزش و كم پشتی مژه ها را به پیری مربوط می دانند،شگفت زده شوید.هنگامی كه كمپانی آلرگان عكس هایی از زیر مجموعه ای از خانم ها با مژه های ناكافی را كه تحت آزمایشات بالینی Latisse بودند بررسی كردند، متوجه شدند كه خانم های مسن تر دارای مژه های كوتاه،كم رنگ و نازك تری هستند و آنها را با خانم های جوان تر تحت آزمایش، مقایسه كردند.اطلاعات آماری نشان می دهد كه با افزایش سن طول،ضخامت و تیرگی مژه كاهش می یابد.

 

فرصتی برای ارزیابی مژه های شما :
احتمالا متوجه تغییری در مژه هایتان طی چند سال اخیر شده اید. آیا پرپشت بودن خود را از دست داده اند؟ آیا كوتاه تر به نظر می رسند؟ یا كم رنگ تر شده اند؟اگر این گونه است زمان آن فرارسیده است تا Latisse را بررسی كنید. تنها محصول تایید شده FDA كه باعث رشد مژه ها شده و تمامی ویژگی های یك مژه زیبا را افزایش می دهد.


Latisse باعث رشد مژه های كم پشت می شود:

پژوهش های آزمایشگاهی نشان می دهد ، مژه های 91% خانم های 35 سال به بالای تحت آزمایش Latisse بعد از 16 هفته درمان دو برابر پرتر شده است. اگر مژه های كافی ندارید،Latisse را در دوره درمان خود قرار دهید زیرا كه به بلندتر شدن و تیره شدن و ضخیم شدن مژه های شما كمك می كند.


چرا Latisse ؟
پی ببرید كه چرا افراد دارای مژه ناكافی درباره Latisse می پرسند؟ از زمان تولید این محصول علاقه روزافزونی وجود داشته است. جای تعجبی هم نیست، Latisse اولین و تنها محصول تایید شده FDA در درمان مژه های كم پشت می باشد كه باعث تیره تر شدن،بلندتر شدن و پرپشتی آن می شود.

تفاوت Latisse را كشف كنید:
محلول Latisse درمان رشد مژه هاست در حقیقت تنها درمان تایید شده FDA كه به طور بالینی ثابت شده موجب رشد مژه ها می گردد و تنها محصول رشد مژه در دسترس با نسخه می باشد.
Latisse مژه ها را بلندتر،پرپشت تر و تیره تر می كند.
محلول Latisse را هر شب یك بار به طور موضعی در انتهای مژه های بالایی بكار ببرید . نتایج به تدریج ظاهر می شوند. ممكن است در طی 4 هفته اول استفاده از لاتیس افزایش طول مژه را ببینید و می بایست در طی 16 هفته به رشد كامل از مژه های خود دست یابید. این یك خیال نیست! رشد مژه های شما واقعیت دارد.

Latisse چگونه كار می كند؟
Latisse رشد مژه های شما را ممكن می سازد به خاطر تركیب فعال آن ،Bimatoprost. اگرچه مكانیسم عمل دقیق آن ناشناخته است اما این باور وجود دارد كه Latisse روی فاز رشد چرخه موی مژه (آناژن) این گونه اثر می كند: ابتدا در این فاز طول مژه وسپس تعداد مژه را افزایش می دهد.

تاریخچه : Latisse
لاتیس ساخت شركت آلرگان پیشگام در صنعت داروسازی با 60 سال سابقه محصولات مراقبت از چشم. در سال 2001 ،آلرگان داروی قطره چشمی برای درمان فشار درون چشمی بالا عرضه كرد. بسیاری از بیماران حین استفاده از این دارو مژه هایشان بلندتر ،تیره تر و پرپیشت تر گردید بدون هیچ عارضه جانبی! این امر آلرگان را بر آن داشت تا تركیب فعال دارو یعنی بیماتوپروست كه به طور اختصاصی منجر به رشد مژه می شود را كشف كند. بعد از مطالعات آزمایشگاهی ، Latisse توسط FDA در دسامبر 2008 مورد تایید قرار گرفت.


نحوه كاربرد :

مرحله اول
قبل از استعمال هر شب لاتیس ،مطمئن شوید پوست تان تمیز است و هیچگونه مواد آرایشی روی آن نیست و همچنین در صورت داشتن لنز آن را خارج كنید.

مرحله دوم
اپلیكاتور را خارج كنید و سپس آن را به طور افقی نگهداشته، یك قطره از محلول را روی اپلیكاتور بریزید.

مرحله سوم
فورا اپلیكاتور رابا دقت روی ریشه مژه ها از قسمت داخلی خط مژه به سمت خارج آن بكشید.داخل چشم یا پلك پایینی بكار نبرید زیرا رشد موی اضافی در خارج از محدوده درمان ممكن است اتفاق بیفتد.

مرحله چهارم
محلول اضافی را از پشت پلك با دستمال كاغذی پاك كنید.

 


اثرات جانبی احتمالی:
بیشترین عارضه جانبی بعد از بكار بردن Latisse ، قرمزی چشم و یا احساس خارش در چشم است كه تقریبا از 4% بیماران تحت آزمایش گزارش شده است. محلول Latisse ممكن است عواض جانبی نادر دیگری هم داشته باشد كه معمولا نزدیك محلی كه Latisse بكار رفته اتفاق بیفتد .شامل تیرگی ، سوزش و خشكی چشم و قرمزی پلك ها.
اگر چشم شما در شرایطی مانند زخم یا عفونت چشمی،كاهش بینایی،جراحی چشم و یا هرگونه واكنش های چشمی مخصوصا ورم ملتحمه دارید، برای ادامه استفاده از Latisse فورا باید به پزشك خود مراجعه كنید.
محلول Latisse تنها برای استفاده روی لبه های پوست پلك بالایی از آنجا كه مژه می روید، ساخته شده است. به تصویر زیر دقت كنید. زیر پلك چشم استفاده نكنید . اگر شما در حال استفاده از محلول چشمی Lugmin و یا محصولات دیگر برای فشار داخل چشمی بالا (IOP) و یا اگر سابقه IOP غیرعادی دارید، تنها تحت نظارت پزشك خود از Latisse استفاده كنید. محلول Latisse ممكن است سبب تیرگی پوست پلك شود كه برگشت پذیر است. ممكن است كه رشد مو در نواحی دیگری از پوست كه به Latisse آغشته شده، اتفاق بیفتد. برای كاهش این احتمال باید اضافی محلول در نواحی بیرونی وبالایی پلك چشم با دستمال كاغذی پاك شود. ممكن است طول مژه ،ضخامت و تیرگی آن و تعداد موهای مژه و یا رشد مستقیم مژه در هر یك از چشم ها متفاوت باشد. هنگام بكار بردن محلول Latisse ادامه كامل دستورالعمل حائز اهمیت است.

 

در اینجا چند نكته ساده است كه باید به ذهن بسپارید:
1-درون چشم و زیر پلك چشم استفاده نشود.
2-برای استفاده از Latisse تنها از اپلیكاتورهای استریل موجود استفاده كنید.
3-اجازه ندهید كه انگشتتان نوك بطری یا اپلیكاتورها را لمس كند و یا هر سطح آلوده به باكتری هایی كه منجر به بروز عفونت می شود.
4-لنز خود را قبل از استعمال Latisse خارج كنید. 15 دقیقه بعد از استفاده می توانید آن را قرار دهید.
5-به یاد داشته باشید اگر استفاده از Latisse را متوقف كنید،مژه ها تدریجا به حالت اولیه خود برمیگردند.