لوسیون های تقویت کننده و ضد ریزش مو ریگروز با ترکیب کاملا گیاهی در دو پکیج برای خانم ها و آقایان هم اکنون قابل دسترس است.

در بسته های مختلف 1-3-6 ماهه قابل عرضه است و 100% موثر در تقویت مو میباشد.

The Regrowz hair growth study در سال 2015 سه گروه مورد تحقیقات بالینی شرکت مطالعات پرینستون قرار گرفتند.درمان طبیعی (گروه 1) محرک رشد مو ریگروز و سرم بازسازی کننده (گروه2) و یک دارونما (گروه3) هیچ یک از شرکت کنندگان نمیدانستند در کدام گروه قرار دارند. افراد در روز اول آزمون و سپس در پایان ماههای اول، دوم و سوم، مورد ارزشیابی عینی و ذهنی قرار گرفتند.

ارزیابی ها توسط یک متخصص معالج (گروه سالت) با توجه به ابزارهای پیشرفته برای تعیین میزان پوشش موها و از دست دادن آن انجام شد. آنها همچنین عکاسی از منطقه درمان را انجام دادند و پرسشنامه های خود را تکمیل کردند تا دیدگاه خود را در مورد رشد موی خود ثبت کنند.

نتایج ریگروز تحقیقات توسط پرینستون نشان داد مردان مبتلا به الگوی طاسی مردانه در سنین بین 24 تا 50 بعد از سه ماه استفاده از ریگروز نتایج باورنکردنی گرفتند که نتایج آن را در ذیل میتوانیم ببینیم :

   

یافته های کلیدی درگروه دارونما نشان داد که میزان پوشش مو در طول مطالعه به میزان 3.66٪ کاهش می یابد و این روش رامورد تایید قرار داد . نتایج موارد افراد گروه اول و دوم نشان دهنده بهبود در میزان پوشش موها و کاهش میزان ریزش مو است.

هر دو گروه نیز در مقایسه با گروه دارونما در تمام نقاط پوست سر تفاوت آماری بسیاری نشان دادند. حداکثر تاثیر فردی در گروه 2 کاهش 45.9 درصدی ریزش مو را نشان داد.

به علت مواد طبیعی موجود در ریگروز، هیچ گونه عوارض جانبی گزارش نشده است. نتیجه گیری بالینی محقق اصلی در تحقیقات مصرف کننده پرینستون نتیجه گرفت که: “100٪ افراد به دلیل افزایش حجم مو پس از سه ماه استفاده از ریگروز مورد تاثیر قرار گرفته اند و در مجموع در کل ریزش مو ی آنها به میزان 39.41٪ کاهش یافته و برای افراد در گروه، تا میزان 44.9٪ کاهش ریزش مو فردی در مطالعه وجود دارد .

درمان ریزش مو و ضخیم شدن مو جلوگیری از ریزش مو به روش طبیعی

میلیون ها مرد و زن در سراسر جهان از ریزش مو رنج می برند، زندگی بی روح و بدون موی سالم !!! پاسخ ریگروز است مواد فعال در ریگروز باعث تقویت و تحریک رشد مو میشود و موهای شما را باز سازی میکند حتی ریشه های غیر فعال و همچنین موهای ریز را زندگی دوباره میبخشد. ریگروز از ریزش مو جلوگیری میکند و باعث احیا ی مجدد رشد مو میشود وباعث ضخیم شدن موهای موجود به صورت طبیعی میشود.

در بخش تحقیقات پزشکی ریگروز مواد تشکیل دهنده مورد استفاده درمحصولات مراقبت از مو و محصولات رشد مو ی مدرن مورد تحقیق است.

ما سعی می کنیم درمورد عناصر، حالت طبیعی، مفید بودن آن و عوارض جانبی آگاهی رسانی کنیم. به طور خلاصه، ما استانداردهای ایمنی یک عنصر مورد استفاده برای رشد موها به عنوان یک راه حل برای رشد مو با دستاورد پزشکی را مورد بررسی قرار می دهیم.

ریگروز یک محصول آزمایش شده بالینی است که مدعی است هیچگونه اثرات جانبی ندارد . آیا محصولات دیگری وجود دارد که مشابه آن باشد؟ بیایید کشف کنیم, ریگروز از مواد کاملا طبیعی موجود در محیط اطراف ما ساخته شده است. فرمول باستان از طریق نسل ها به تصویب رسیده است، ریگروز ثابت کرده است که در آزمایشات بالینی فوق العاده نتیجه می دهد و با موفقیت 100٪ در تمام افراد مورد آزمایش موثر واقع شده است.

حالا اجازه بدین کمی در مورد راز عناصر استفاده شده در ریگروز را بررسی کنیم

آب آلبالو باربدوسس: در ریشه های گیاه نخل این ژل روشن یافت می شود – برای درمان بیماری هایی مانند پسوریازیس و آفتاب سوختگی قرن ها پیش شناخته شده و مورد استفاده بوده است. ژل پر از بتا کاروتن، ویتامین( سی و ای )و سایر مواد مغذی دیگر است. این عنصر قدرتمند همچنین قلب محصولات آلوئه ورا است.

Citrus Limon: در غیر این صورت به عنوان لیمو شناخته می شود، متعلق به خانواده سدابیان یا خانواده مرکبات است که در اصل در آسیا یافت می شود. این گیاه رنگ، بوی و طعم جذابی دارد. استفاده از لیمو مرکبات یکی از قدیمی ترین دستور العمل های درمان پوست سر و شوره سر میباشد.

عصاره ساقه درخت کاری: در خت کاری یا برگ کاری در فراورده های آلکالوئیدهای کربازول دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند. همچنین نقش مهمی در کنترل دیابت دارد. درخت کاری دارای چندین قدرت، دارای خواص دارویی است و دارای ارزش غذایی است. همچنین در غذاها، ادویه ها استفاده می شود.

روغن کوکو نیکیفرا: روغن نارگیل از میوه نارگیل استخراج می شود. این اسیدی طبیعی است و حاوی ترکیبی از اسیدهای چرب است. اسید چرب کریستالی غنی از اسید لوریک است که دارای خواص ضدباکتریایی، آنتی-قارچی و ضد ویروسی است.

عصاره برک کاملیا سیننسیس : عصاره برگ کاملیا سیننسیس غلظت حاصل از گیاهان چای سبز است. شناخته شده به اثرات معجزه آسا، در درمان پوست تاثیر شگفتی دارد. در ابتدا در حدود 2700 سال قبل از میلاد در چین کشف شد، به طور گسترده به عنوان مکمل سوزاندن چربی و ارتقاء سلامتی مورد استفاده قرار می گیرد.

عصاره برگ کاملیا سیننسیس نیز به عنوان یک تونیک جذب کننده فرا بنفش برای محافظت از پوست استفاده می شود.

گلهای آیورودا داوسانی: آیورودا به عنوان یک علم پزشکی در قرن ها در هند غالب است. خواص دارویی این گیاهان برای اثبات چندین اختلالات پوستی طولانی مدت اثبات شده است و در بسیاری از درمان های جوان سازی پوست استفاده می شود با این ترکیبی از عناصر طبیعی قدرتمند که ذکر شد ، ریگروز همه عوامل برای ایجاد تاریخ با تغییر نومیدی از ریزش موی ارثی را فراهم آورده است!همین امروز سرم خود را سفارش دهید سلامت و نگهداری مو سلامت و نگهداری مو در این زمینه شامل تهویه بهداشتی و نگهداری مو در سر است.

برای یافتن دیگر ترکیبات محصول ریگروز در خانم ها و آقایان میتوانید از وب سایت Regrowz دیدن فرمایید.

پوست سر نیز باید مانند پوست بدن برای تولید موثر و موهای سالم نگاهدارای شود. برای داشتن موهای سالم ضروری است که اهمیت ویژه ای برای بهداشت مو داشته باشیم. روغن های طبیعی مو را می توان با استفاده از برس زدن به طور منظم با اندازه های مختلف برس موها توزیع کرد.

این، به نوبه خود، باعث تقویت غدد سباسه پوستی می شود. مو باید از باکتری ها محافظت شود که می تواند به علت اختلالات پوستی ایجاد شود. نکته اصلی برای موهای سالم از شناخت نوع موی خود آغاز میشود.

رشد مو در مردم بر میگردد به اجداد نژادی آن ها. شیوه زندگی و ژنتیک در نهایت منجر به چگونگی طاسی می شود. البته علت طاسی، در انجمن های مختلف مورد بحث است. اما در این نظرسنجی امروز، ما راهنمایی های اولیه برای رشد مو و حفظ آن را به شما ارائه می دهیم. مو در معرض شکستگی است و نیاز به مراقبت روزانه مداوم برای کمک به رشد دارد.

شکستگی تکراری باعث جلوگیری از رشد مو میشود. روش های شانه کردن، شامپو کردن، نرم کردن، مرطوب کردن و خشک کردن را به درستی انجام دهید. تغییر در این قطعا باعث کاهش مو می شود.

در هر کجا میزان رشد مو کاملا وابسته به ژنتیک است، فعالیت های متعددی وجود دارد که می تواند باعث رشد مو شود. رژیم غذایی متعادل و رژیم غذایی و ورزش برای موهای سالم بسیار مهم است. مصرف ویتامین ها و مکمل های مناسب همراه با یک شیوه خوب، باعث افزایش رشد مو می شود.

مو در پوست سر رشد می کند. پس، مراقبت از پوست سر مناسب است. وضعیت پوست ضعیف می تواند سرعت رشد را کم کند در حالی که یک پوست سالم و تمیز می تواند رشد مو را افزایش دهد.

گام بعدی موهای سالم نگاه داشتن آن است. استفاده از رنگ موهای نا مناسب و آرایش مو به سبک های سخت و خشن ممکن است موجب ریزش مو شود.حالت موهای طبیعی و رطوبت بهترین هدیه برای حفظ موهایتان است. برای رشد مو پایدار لازم است به دنبال یک چرخه مناسب رژیم غذایی برای مو باشید ( تجدید نظر کنید اگر حالت فعلی هیچ پیشرفتی را نشان نمی دهد)، مراقبت شبانه موی شما بسیار موثر است.

داشتن موی سالم و کامل موجب اعتماد به نفس فرد می شود. پلت فرم دیجیتال ریگروز قصد دارد مراحل حفظ مو و رشد آن را فراهم کند. اگر دچار ریزش مو هستید، امروز سرم ریگروزخود را سفارش دهید و تغییرات را تماشا کنید!

طاسی مو طاسی الگوی مردانه یک بحث بی پایان و رایج است و دلیل آن تعداد زیادی از مردان آسیب دیده از آن است . به عنوان یک اختلال ژنتیکی، آن را مورد بررسی قرار می دهیم و برای کشف علل بالقوه جدید به طور خاص به آنها میپردازیم .

در این صفحه، ما قصد داریم شما را با درک صحیح در مورد اینکه چرا یک مرد می تواند موهایش را از دست بدهد و این که سر انجام آن چیست،به شما ارائه دهیم.

ما به همه مشکلات مربوط به طاسی مردانه و البته راه حل واضح برای کمک به رشد مو خواهیم پرداخت.

الگوی طاسی مردان چیست؟ مردان مبتلا به الگوی طاسی در حدود یک سوم مردان تا سن 20 سالگی را تحت تاثیر قرار می دهند. این باعث 95٪ از ریزش مو در مردان میشود. اگرچه وضعیت پزشکی نامطلوب نیست، اما می تواند پیامدهای جدی در سلامت روانی فرد داشته باشد. مردان چاق بسیار ناراحت هستند و تقریبا هر چیزی را به عقب می اندازند.

این قسمت بیشتر زندگی شخصی و اجتماعی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا ظاهر قضیه است. بسیاری از افراد حتی به دلیل پریشانی، مسیرهای شغلی را تغییر می دهند. علل ایجاد الگوی طاسی مردانه چیست؟ علل الگوی طاسی مردانه عمدتا به وراثت ژن ضعیف نسبت داده می شود.

فولیکول های موی ارثی ژنتیکی به دی اچ تی یا دی هیدروتستوسترون حساس هستند. در نتیجه، طول عمر فولیکول مو به طور قابل توجهی کاهش می یابد، زیرا آنها کوچکتر می شوند. مو، در نهایت، رشد نمی کند شناخت علائم اولیه عقب رفتن خط رویش مو اولین توصیف از طاسی الگوی مردانه، ریزش مو است.

این معمولا در اوایل خط رویش و در ناحیه پیشانی موی سر شروع می شود. شکل( ام انگلیسی)” هنگامی که به تدریج کاهش می یابد، و به عقب میرود. ریزش در تاج: علاوه بر ریزش موی پیشانی، تاج یا بالای سر نیز متاثر از ریزش مو می شود.

گاه الگوی طاسی مردانه حتی می تواند به تاج برسد، زیرا فولیکول های مو در تاج حساسیت بیشتری نسبت به دی هیدرو تستسترون دارند.

مو بر روی بالش، برس یا شانه: ریزش مو روزانه معمولا برگشت پذیر است. اما الگوی مردانه مزمن، نشانه هایی از انقباض دائمی با رشد مجدد کمتر را نشان می دهد. بیش از چند ده موی بر روی شانه یا بالش بیش از حالت نرمال است و باید به آن توجه کرد. تشخیص طاسی الگوی مردانه اگر چه مشخص است که طاسی الگوی مردانه به طور کلی در مقیاس نورود تشخیص داده می شود تا از اشتباه تشخیص جلوگیری شود.

میزان ریزش مو با این ابزار بسیار مفید نیز قابل مشاهده است. حتی در مقیاس نورود، چندین نوع الگو وجود دارد که تعریف شده است. درمان با ریگروز به عنوان یک وضعیت که اکثر مردان امید خود را از درمان ریزش مواز دست داده اند، ریگروز یک درمان جدید پیدا کرده است. درمان جدید، بهبود یافته، متمایز و طبیعی برای طاسی الگوی مردانه. در جایی که آزمایشهای بالینی موفق با 100٪ رضایت مشتری در محیط آزمایشگاهی انجام شده اند، ریگروز اکنون برای همه کسانی که در مورد ریزش مو نگران هستند، در دسترس است.