محلول جلوگیری از ریزش مو با مواد طبیعی (ریوایوژن پر فروش ترین و موثر ترین محصول طبیعی درمان ریزش مو در کشور آمریکاست)

قیمت پکیج لوسیون تقویت موی ریوایوژن برای 3 الی 4 ماه استفاده 12.000.000 ریال میباشد

ریوایوژن که توسط یکی از معروفترین متخصص پوست و مو در دنیا فرموله شده است، از عناصر طبیعی ساخته میشود که به طور عملی ثابت گردیده، قادر به مقابله و کاهش DHT میباشند. هورمون DHT باعث تضعیف پیازهای مو و متعاقباً ریزش موها میشود.

ریوایوژن مطمئن،مؤثر، با مصرف آسان
برخلاف محصولات مشابه ، ریوایوژن بدون هیچگونه عوارض جانبی در بیش از 88% موارد در جلوگیری از ریزش موهای خانم ها و آقایان، موفق عمل نموده است. عناصر طبیعی بکار رفته در ریوایوژن تاریخچه ای طولانی در درمانهای پزشکی به طرق مختلف داشته و عاری از عوارض جانبی میباشد.
با مصرف ریوایوژن ، آنهم فقط یکبار قبل از خواب به سرعت به نتایج دلخواه خواهید رسید.

برای متخصصین پوست و مو جراحان کاشت مو
ریوایوژن میتواند همزمان با سایر داروهای ریزش مو مانند روگین و پروپشیا و حتی در مراحل نقاحت کاشت مو و بعد از آن نیز استفاده شود.

انتقال مؤثر
ریوایوژن با استفاده از سیستم (TFDS) به طور موثرعناصر فعال خود را به پیازهای مو منتقل مینماید. سیستم (TFDS) از لیپوسوم و مشتقات روغن طبیعی استفاده مینماید که باعث رسوب و انتقال سریع عناصر طبیعی ریوایوژن به پیازهای مو میشود.

جامع ترین محصول جلوگیری از ریزش مو
ریوایوژن در عین مقابله با کلیه روشهای مداوای جلوگیری از ریزش مو جامع ترین محلول برای کسانی است که از مسئله و ریزش مو رنج میبرند.
مواد طبیعی بکاررفته در ریوایوژن ثابت نموده اند که قادر به کاهش تولید DHT ، مسدود نمودن گیرنده های آندروژن ( هورمون مردانه )، محدود نمودن افزایش DHT و گردش رشد پیازهای مو میشود.

محصولات ریوایوژن

ریوایوژن شامل سه محلول می باشد که با کمک یکدیگر باعث جلوگیری از ریزش مو و متوقف کردن عوامل و فرایند آن می شود.
برای اخذ نتیجه بهتر می بایستی محصولات ریوایوژن را بر طبق دستورالعمل ذیل استفاده نمود.

محلول ریوایوژن- مهمترین بخش از سیستم درمانی ریوایوژن می باشد که می بایستی حتماً به طور روزانه مصرف شود تا نتایج دلخواه حاصل شوند.

محلول ضد ریزش و تقویت کننده موی ریوایوژن 5.750.000 ریال میباشد.

این محصول برای استفاده 3 الی 4 ماه میباشد.


طریقه استفاده:
هر روز قبل از مصرف بطری را به خوبی تکان دهید، سپس 2-1 میل از این محلول را به کمک اسپری مخصوص در روی نواحی که دچار عرضه ریزش و کم پشتی مو هستند و اطراف آن بریزند. سپس محلول رابرای ده تا بیست ثانیه در روی پوست سر ماساژ دهید. موها را برای حداقل سه ساعت پس از مصرف شستشو ندهید.

شامپو با یوکلینزینگ ریوایوژن – با فرمول ویژه با استفاده از عناصر فعال موجود در محلول ریوایوژن کاربرد آنرا تکمیل می نماید. شامپو ریوایوژن به طرز ملایمی چربی و رسوبات DHT در روی پوست سر را تمیز نموده و از خارش و حساسیت پوست سر جلوگیری و با انتقال مواد مغذی زیستی باعث ایجاد محیطی سالم برای رشد مو می شود. این شامپو 360 میل است و قیمت آن 1.400.000ریال میباشد.

طریقه استفاده:
شامپو ریوایوژن را روی موهای خیس ریخته و به آرامی در روی پوست سر و موها ماساژ دهید، سپس آنرا برای چند دقیقه درروی موها باقی گذاشته و بعد با آب ولرم آبکشی نمائید.

کاندیشنر ضخیم کننده ریوایوژن-این کاندیشنر برای موهای نازک و کم پشت تهیه شده است. کار عمده کاندیشنر ریوایوژن جایگزینی رطوبت،قوی تر نمودن ریشه مو و اضافه نمودن حجم و درخشندگی به موها و در نتیجه ضخیم تر کردن و پرپشت جلوه دادن موها می باشد. این کاندیشنر 360 میل است و قیمت آن 1.400.000 ریال میباشد.

طریقه استفاده:
بعد از استفاده ازشامپو ریوایوژن مقدار کمی از آنرا به روی موها ریخته و پس از برس زدن بگذارید تا مدت 5 دقیقه بماند، پس کاملاً با آب گرم آبکشی نمائید.


علل ریزش مو
انروژنیک آلوپسیی یا طاسی ارثی در اثر تأثیرات منفی دای هیدروتسترون DHTدر روی پیازهای مو که به طور ارثی مستعد آن هستند بوجود می آید.
مراحل ریزش مو بشرح ذیل می باشد:
1- آنزیم 5 آلفا- ریداکتنز ( 5Alpha-Reductase) تستستزون را به DHT ( دای هیدروتسترون) تبدیل می کند.
2- DHT به گیرنده های آنروژن متصل می شود.
3- DHT باهث ریزش مو و کاهش و تضعیف تدریجی ریشه مو می شود.
4- بعد از مدتی پیازهای مو از بین رفته و طاسی بروز می نماید.

عناصر ضد DHT ریوایوژن
ترکیبات عمده ریوایوژن عبارتند از: آلفا و گاما لینولینک اسید، ازالایک اسید ویتامین 6 B- کافئین، سولفات زنیک ،ساپالمواسکتراکت، و پروسیانیدین اولیگونرر. دو عنصر اصلی ریوایوژن یعنی آلفا و گامالینولینک اسید ثابت نموده اند که در توقف و رشد آنزیم AR5 که باعث تولید DHT می شود و بسیار موثر هستند.
آنها همچنین نوع 1 و نوع 2 از آنزیم AR5 را بلوکه نموده و محافظت قوی تری را نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار میدهند.
شواهد علمی از تاثیرات عناصر بکاررفته ریوایوژن در در کتب و ژورنال های پزشکی معروف دنیا ذکر گردیده اند.

مطالعات بالینی
در مطالعات کلینکی و بالینی ریوایوژن پیش از 88 درصد موفقیت را ثابت نموده است .
استفاده منظم ریوایوژن باعث کاهش ریزش مو و رشد مجدد پیاز موهائی که در عرض 5-3 سال گذشته ریخته اند می شود. اولین نتایج مصرف ریوایوژن بین 60 تا 90 روز مشخص می گردد.

چگونگی عملکرد ریوایوژن
ریوایوژن با استفاده از عناصری که اثرات آنان در مبارزه باجلوگیری از ریزش به اثبات رسیده است. عملکرد ذیل را انجام می دهد:
1- توقف آنزیم AR5 و کاهش DHT
2- بلوکه نمودن گیرنده های آندروژن و جلوگیری از چسبیدن DHT به پیاز های مو
3- فعال نمودن پیازهای مو و تحریک و رشد مجدد موها
4- بعد از مدتی ریزش مو کاهش یافته و بتدریج موها ضخیم تر و بلندتر شده و ظاهری بسیار پرپشت تر به موها می دهد.

اثراتی که می توانید شاهد آن باشید
در طی مدت 6 تا 8 هفته پس از شروع مصرف ریوایوژن شاهد کاهش شدید در ریزش موها ،بهبود ظاهر و کیفیت آنان می شوید. ما بین 6 تا 12 ماه موها ی نازک ضخیم ،بلند و تیره تر شده و نتیجتاً موهای شما پرپشت تر می شود. بهترین نتایج ما بین 12 تا 18 ماه بدست می آیند.
زمانیکه بیشترین نتیجه بدست آمد مصرف ریوایوین را فقط به چند دفعه درهفته کاهش داده تا نتایج بدست آمده نگهداری شوند.

موفقیت های نقل شده

1- یک سال پیش ناگهان متوجه ریزش موهایم از ناحیه جلوی سرم شدم. نمی فهمیدم موضوع چیست جلوی سرم را میدیدم که در حال خالی شدن بود و این مرا واقعاً ناراحت میکرد بعد از حدود 4 تا 5 ماه مصرف ریوایوژن متوجه روئیدن مقداری مو شدم . حالا میتوانستم موهایم را آرایش کنم و این کار خوشحالی زیادی برایم داشت بعد از حدود 6 تا 7 ماه طوری موهایم پرپشت شد که فراموش کردم آنها ریزش داشته اند . حالا موهایم را درست میکنم و می بینم چطور سالم هستند رنگشان میکنم و هر سه هفته آنها را کوتاه میکنم .مهمتر از همه اینکه ریوایوژن باعث شده احساس خوبی راجع به خودم داشته باشم . هنگامیکه قدم میزنم یا خرید میکنم می ایستم و راجع به ریوایوژن بامردم صحبت میکنم.

2- من راجع به این قضیه تردید داشتم …. تا اینکه به طرز باور نکردنی تاثیر آن را بعد از 5 هفته به چشم دیدم من واقعاً بعد از هفته پنجم بخوبی کارکردش رادیدم و به آن خوشبین شدم نشانه ها هفته چهارم معلوم بود و نمیتوانم خوشحالیم را بیان کنم پیش از مصرف ریوایوژن موهای نازکی روی سرم داشتم و الان در آئینه میبینم که سرم پر از موهای جدید است آنها هر روز بلندتر میشوند. متشکرم

3- من میخواهم بدانید که من واقعاً شوکه شدم از اینکه به این سرعت موهای جدید روی سرم روئید. من دو سال پروپیشیا و روگن مصرف کردم و موهایم را نگه داشتم اما واقعاً از رویش خبری نبود ولی با مصرف ریوایوژن بعد از سه ماه الان میبینم در جاهائیکه سالها مو نداشتم موهای جدید رشد کرده است من به فرمول ریوایوژن ایمان دارم.

4- ریوایوژن فوق العاده است و تاثیرات آن خیلی زود در عرض چند ماه مشخص میشود وضعیت و کیفیت موها در بهترین شرایط قرار گرفته و رشد می نماید. من محصول شما را دوست دارم

5- یک محصول عالی است که تاثیرات زیادی دارد ریوایوژن معجزه شفا دهنده نیست ولی شما می بینید که این کار را میکند با توقف ریزش موهایم در حقیقت من بهبودی موهایم را با محصول شما به چشم دیدم.

دکتر آلکس خدوی متخصص پوست و مو

دکتر آلکس خدوی متخصص پوست و مو،استاد دانشگاه کالیفرنیا جنوبی University of Southern California و صاحب سه کلینیک تخصصی پوست و مو در لوس آنجلس می باشد. دکتر خدوی از شهرت خاصی در امر جراحی سرطان های پوستی و عمل های زیبائی داشته و تعدادی از معروفترین و سرشناسترین هنرپیشگان و ستاره های امریکا مریض ایشان هستند. ایشان مؤسس شرکت Advanced Skin &Hair و کاشف محلول ریوایوژن (جهت جلوگیری از ریزش مو) و محلول کلیروژن ( جهت جلوگیری و مبارزه با جوش صورت) می باشد. کشف جدید دکتر خدوی به نام Rejuve MD Face که باعث کشیدگی و لیفتینگ پوست صورت و Rejuve MD Eye که باعث از بین رفتن سیاهی و پف اطراف چشم ها و کاهش چروک های زیر اطراف آن می شود به زودی انقلابی جدید را در بهبود پوست صورت بوجود خواهد آورد.

دکتر خدوی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه جورج واشنکتن دررشته طب تخصص خود را در رشته پوست و مو از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در سانفراسیسکو با دریافت چندین لوحه و نشان ارزنده اخذ نمود. دکتر خدوی تحقیقات علمی خود را بروی DHT که عامل اصلی ریزش مو و جوش صورت می باشد تمرکز نمود.

مقالات علمی دکتر خدوی در دهها ژورنال پزشکی چاپ و بارها مورد تائید و ارزش یابی متخصصین در دانشگاه کالیفرنیا و انستیتیو ملی بهداشت آمریکا قرار گرفته است.
تجربیات و تحقیقات او باعث بوجود آمدن زمینه برای محصولات شده است که همگی نقش بسزائی در جلوگیری از رشد DHT را دارند.

عکس های اختصاصی از مصرف کنندگان ریوایوژن