ماینوکسیدیل ماده اصلی بسیاری از رایج ترین محصولات ضد ریزش مو است و ثابت شده است که بسیار میتواند موثرباشد .محلول ماينوكسيديل كریكلند به عنوان يكي از محلول هاي معتبر و معروف در زمينه پيش گيري و درمان ريزش مو درآمریکا و جهان شناخته شده است.

اصلي ترين ويژگي اين محصول مقرون به صرفه بودن آن در مقايسه با محصولات ديگر و در عين حال موثربودن با خواص درماني آن است.

استفاده از اين محصول بسيار آسان است و جذب آن سرعت بالايي دارد. علاوه بر اين هيچ گونه اثرات جانبي مانند چربي بيش از حد موها و يا خشكي و خارش پوست سر پس از استفاده از آن دیده نشده .

انجمن بين المللي جراحي و ترميم مو نتايج تحقيقات اخير خود را در مورد حدود 600 بيماري كه از ريزش موي رنج مي بردند منتشر نموده است كه طبق اين تحقيقات، حدود 15% از بيماران پس از يك ماه استفاده از محلول كریكلند 5%، حدود 54% پس از مصرف دوماهه و مابقي پس از حدود 90 روژ از مصرف اين محلول تغييرات قابل توجهي را در رويش و افزايش ضخامت موهاي خود مشاهده نمودند.

 

روش مصرف

مانند ساير محلول هاي ماينوكسيديل، توصيه مي شود در روز 2 نوبت از محلول ماينوكسيديل كركلند در صبح و شب و هربار به ميزان 1 ميلي ليتر روي قسمت فوقاني سر و نواحي ريزش مو استفاده شود. اين محلول به سرعت خشك شده و جذب پوست مي گردد، لذا لازم است از تماس آن با ساير قسمت هاي بدن تا حد امكان جلوگيري شود.

همچنين لازم است پس از مصرف دست ها با آب و صابون به خوبي شستشو شوند. برخی از مزایا و قابلیتهای این محصول جلوگيري از ريزش موي ارثي در حداقل بازه زماني داراي مواد موثر جهت افزايش جذب ماينوكسيديل فاقد اثرات جانبي مانند چرب شدن موها و خارش و حساسيت جذب سريع مواد موثر روي پوست و در ريشه موها قيمت مناسب تر به نسبت حجم در قياس با ساير محلول هاي مشابه پر فروش ترين محصول ضد ريزش مو در اروپا داراي تاييديه انجمن بين المللي جراحان پوست و مو (FDA)

قيمت درج شده براي بسته ٦ تايي 6.000.000 ریال میباشد.