پکیج کامل کلیروژن 2.800.000 ریال میباشد.

محصول اول : فوم پاک کننده کلیروژن


برای اینک بتوانید پوستی ساالم داشته باشید باید آن را پاکیزه نگاه دارید. فوم پاک کننده کلیروژن با ملایمت آلودگی چربی اضافه مواد آرایشی و باکتری ها را که موجب بروز آکنه می شوند بدون آن که آسیبی به پوست شما برساند از بین می برد. عصاره گیاهان موجود در این پاک کننده در حالیکه جان تازه ای به پوست می بخشد از ایجاد آسیب و حساسیت در پوست نیز جلوگیری می کند.

نحوه مصرف :
از این محصول روزی 1 یا 2 بار استفاده کنید. کف را روی پوست مرطوب مالیده سپس آن را به خوبی بشویید و بعد با حرکات آهسته (بدو آنکه حوله را محکم روی پوست بکشید) آن را خشک کنید


محصول دوم : تونر لطافت بخش کلیروژن

این محصول با ایجاد تعادل در ساخت چربی پوست از انسداد منافذ پوست جلو گیری می کند و در عین حال اندازه این منافذ را نیز کاهش می دهد همچنین از قرمزی پوست می کاهد و التهاب پوست را از بین می برد عصاره گیاهان در این محصول باز سازی سلول های پوست را افزایش داده و پوستی به لطافت ابریشم به شما هدیه میکند.

نحوه مصرف : از این محصول روزی یکبار استفاده نمایید آنرا به طور یکنواخت بر روی پوست مرطوب بمالید خوب آبکشی کرده و با ملایمت و بدون فشار بر پوست آن را خشک نمایید.


محصول سوم : لوسیون ضد آکنه کلیروژن
لوسیون کلیروژن سبک و بدون چربی است که پوست را براق نکرده قرمزی و التهاب در پوست را از بین برده واز پوست دفاع می کند ودر عین حال منافذ پوست را پاکیزه می سازد این لوسیون جوشهای فعال آکنه را بر طرف ساخته واز ایجاد آسیب های بعدی بر اثر جوشهای آکنه جلو گیری می نماید و بدین شکل پوست صافتر و چهره تان شادابتر به نظر می رسد.


نحوه مصرف : پس از مصرف فوم پاک کننده و تونر به طور روزانه این محصول را بر روی تمامی پوست بمالید.

 

آکنه چگونه به وجود می آید؟

آکنه یکی از شایع ترین مشکلات پوستی است که می تواند گریبانگیر هر کس در یکی از دوره های عمرش شود.آکنه با اثر منفی دی اچ تی بر غدد چربی ایجاد می شود.مراحل شکل گیری آکنه بدین شرح است:
1-آنزیم 5 آلفا ریداکتاز تبدیل تستسترون به دی اچ تی را آغاز می کند.
2-دی اچ تی به گیرنده های آندروژن در غدد چربی می چسبد.
3-دی اچ تی غدد چربی را تحریک می کندتا چربی بیشتری ترشح کنند.
4-چربی اضافه موجب بسته شدن منافذ پوست شده وبه دنبال آن باکتری ها شروع به رشد می کنند والتهاب ،عفونت و جوشهای قابل مشاهده را ایجاد می کنند.

عناصر ضد دی اچ تی کلیروژن
عناصر ضد دی اچ تی کلیروژن متشکل از گیاهان طبیعی هستند که چنین به اثبات رسیده است که مانع فعالیت آنزیم 5 آلفا ریداکتاز(که باعث دی اچ تی می باشند)می شوند وگیرنده های اندروژن را مسدود می نمایند.ای مواد شامل :اسید سالسلیک،بوتالین گلیکول ،پلی سوربات بیست،آلو مینیوم لایوریل سولفات ،سولفور ،پی اچ جی 5 ،سویا استرول ،عصاره برگ سوسنبر ،عصاره پنیرک ،عصاره گل پامچال ،عصاره رزماری،عصاره گندم هیدرولیزه ،ویتامین ای ،عصاره بابونه ودهها ماده دیگر.

کلیروژن تنها محصول درمان آکنه در دنیا می باشد که این عناصر را در خود دارد.در مطالعات کلینیکی انجام شده ،درصد موفقیت کلیروژن 95 % بوده است.در صورتیکه کلیروژن به صورت مرتب استفاده شود باعث رفع جوشهای موجود و جلوگیری از ایجاد جوشهای جدید و کنترل و بازسازی چربی طبیعی پوست ودر نتیجه نرمی و لطافت پوست می گردد.
نتایج مصرف کلیروژن پس از سی روز مصرف مشاهده می گردد.


راه حلی جدید جهت درمان قطعی آکنه

در طی 50 سال گذشته در روش های درمانی آکنه (جوش صورت )،شامل انسداد منافذ پوست،ازبین بردن باکتری ها و کاهش التهاب ،تغییرات چندانی بوجود نیامده است.

آکنه چیست ؟
آکنه شایع ترین مشکل پوستی در نوجوانان و همچنین بسیاری از زنان ومردان بزرگسال در سراسر دنیاست.معمولا عامل آکنه را تولید بیش از حد چربی توسط غدد سابکو تانوس و به دنبال آن مسدود شدن منافذ پوست می دانند.انسداد منافذ پوست موجب رشد باکتری ها وسپس بروز التهاب و جوش های آکنه می شود.درمان های رایج آکنه موجود در بازاربا باز کردن منافذ،از بین بردن باکتری ها ویا کاهش التهاب به رفع آکنه کمک می کنند که نه تنها درمان علائم آکنه است و عامل اصلی نا دیده گرفته می شود.

کلیروژن چگونه کار می کند؟
تفاوت کلیروژن با سایر درمان های متداول آکنه در این است که در ساخت کلیروژن اولین حلقه ی تشکیل آکنه مورد توجه خاصی قرار گرفته است.این حلقه درون غدد سابکوتانوس شکل می گیرد.در آنجاست که آنزیم 5 آلفا ریداکتاز،هورمون تستسترون را به شکل قدرتمند تری از آن به نام دی اچ تی (دی هیدرو تستسترون )تبدیل می کند.
دی اچ تی غدد سابکو تانوس را تحریک می کند تا چربی بیشتری تولید کنند و طبیعی است که چنین فورانی از چربی به شکل گیری آکنه منجر می شود.

یک روش درمانی کامل:
کلیروژن اولین درمانی است که به روش کاملا علمی،از مواد طبیعی آزمایش شد برای کاهش تولید دی اچ تی در غدد سابکو تانوس استفاده نموده ودر واقع اولین ومهمترین پله در شکل گیری آکنه را متلاشی کرده و بدین جهت در نوع خود در دنیا بی نظیر است.

پرسش و پاسخ:
1-کلیروژن روی چه آکنه هایی موثر است؟
کلیروژن بر روی آکنه های هورمونی،قاعدگی ،عصبی ،وسایر آکنه هایی که در برابر داروهای دیگر مقاومند،موثر است.


2-آیا کلیروژن بر روی جوش های بدن هم موفق است؟
مسلما،بروزجوش بر روی بدن معمو لا در نواحی شایع است که غدد بیشتری دارند مثلا نواحی چون پشت ،سینه ها وشانه ها.کلیروژن به رفع جوشها در این نواحی نیز کمک می کند واز بروز جوشهای جدید جلوگیری می نماید.


3-چه انتظاری از مدت زمان کلیروژن می توان داشت ؟
بهبودی در وضعیت آکنه ها،پس از سی روز قابل مشاهده است.با تداوم بخشیدن به مصرف ،پوست روشن تر وسالم تر می شود.در صورتیکه از نتایج کلیروژن راضی باشید،می توانید به مصرف آن جهت حفظ این نتایج وپیشگیری از بروز آکنه های جدید ادامه دهید.


4-دی اچ تی چیست و چگونه می تواند موجب بروز آکنه شود؟
دی اچ تی یا دی هیدرو تستسترون ،هورمونی است که هم در مردان و هم در زنان،به ویژهدر طی دوره بلوغ ساخته می شود.در نتیجه اگر میزان ترشح دی اچ تی افزایش یابد،غدد چربی تحریک می شودو چربی بیش از حد ساخته می شود.چربی اضافه می تواند در منافذ پوست تجمع یافته و موجب انسداد می شود.کلیروژن تنها راه حل درمان قطعی برای درمان افزایش ترشح دی اچ تی است که با روش گیاهی و طبیعی ،به نحو کاملا موثری دی اچ تی را کاهش داده وبدین شکل مانع ساخت بیش از حد چربی در پوست می گردد.

 

بسته شدن منافذ پوست با مواد آرایشی و یا فر آورده های بهداشتی چرب می تواند از عوامل بروز آکنه در زنان باشد.مسلما عاقلانه خواهد بود که مواد آرایشی خریداری کنید که باعث بسته شدن منافذ پوست نمی گردند.با استفاده از پاک کننده کلیروژن نیز می توانید با ملایمت مواد آرایشی را از روی پوست پاک کنیددر حالی که به درمان آکنه نیز می پردازید.