این محصول ساخت کشور آمریکا ست و در 2 سایز 3میل و 6 میل میباشد.قیمت سایز 3 میل 7.900.000 ریال و قیمت 6 میل 11.900.000 ریال میباشد
با یک دوره استفاده از این محصول مژه های پرپشت ,قطور ,تیره و بلند خواهید داشت.

نحوه استفاده:

از این محصول به شکل روزانه یکبار صبح یا بعد از ظهر استفاده کنید
مرحله اول: قبل از استعمال هر شب لایلش ،مطمئن شوید پوست تان تمیز است و هیچگونه مواد آرایشی روی آن نیست و همچنین در صورت داشتن لنز آن را خارج كنید.
مرحله دوم: اپلیكاتور را خارج كنید و سپس آن را به طور افقی نگهداشته، یك قطره از محلول را روی اپلیكاتور بریزید.
مرحله سوم: فورا اپلیكاتور رابا دقت روی ریشه مژه ها از قسمت داخلی خط مژه به سمت خارج آن بكشید.داخل چشم یا پلك پایینی بكار نبرید زیرا رشد موی اضافی در خارج از محدوده درمان ممكن است اتفاق بیفتد.
مرحله چهارم: محلول اضافی را از پشت پلك با دستمال كاغذی پاك كنید.

نکاتی در مورد سلامت مژه های شما

بيماري‌هايي كه موجب ريزش مژه مي‌شوند
بسیاری از بیماری‌هاي غدد درون‌ریز يا سیستمیک هم تظاهراتی از ریزش مژه يا ریزش ابرو دارند از جمله مشکلات تیروئیدی مثل پرکاری یا کم‌کاری تیروئید، آلوپسی آره آتا (ریزش سکه‌ای)، لوپوس و . . . و اختلالات تغذیه‌ای از جمله کمبود پروتئین، کمبود بیوتین و کمبود آهن که از سایر علل ریزش مژه و ریزش ابرو هستند. برخی عفونت‌ها مثل سیفلیس، عفونت ویروسی مثل ویروس تب خال، جذام و عفونت‌های قارچی و برخی دلایل عفونت‌های انگلی نیز منجر به بروز ریزش مژه ها می‌‌شود، از جمله demodicosis که نوع فولیکولاروم آنها با عارضه ریزش مژه و شوره همراه است.

كدام فرمژه بهتر است
همیشه بلافاصله پس از اینکه از حمام بیرون آمدید، از فرمژه استفاده کنید، چون وقتی مژه‌ها با آب گرم خیس شده باشند، راحت‌تر و زیباتر بر می‌گردند و نمی‌شکنند. يادتان باشد اگر به صورت ناشیانه از فرمژه استفاده كنيد سبب شکسته شدن و ریزش مژه‌ها مي‌شود. همچنين سعی کنید تا حد امکان از فرمژه‌های آهنی استفاده نکنید، بلکه انواع پلاستیکی را خریداری کنید. البته ما توصيه مي‌كنيم به جای استفاده از فرمژه، از انگشت‌تان کمک بگیرید يعني ابتدا دست‌تان را بشویید، سپس به طور دقیق پس از آنکه ریمل زدید، انگشت‌تان را روی ریشه مژه‌ها از پایین قرار داده و به سمت بالا فشار دهید تا زمانی که ریمل خشک شود.

 

سرم تقویت کننده مژه رویتالش Revitalash

پرپشت کننده مژه رویتالش ساخت آمریکاست و در اندازه 3.5 میل برای استفاده 3 ماه است که در همین دوره استفاده میتوانید شاهد آثار شگفت انگیز آن باشید. سرم رویتالش مورد تایید بسیاری از پزشکان متخصص پوست و مو در آمریکا و اروپاست که با فرمول اختصلصی خود در رنکینگ محصولات تقویت مژه در دنیا در بالاترین رتبه ها قرار دارد.

قیمت این محصول در سایز 3.5 میل 1.700.000 تومان است.